Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Miejskie Przedszkole Nr 13

 

 

Miejskie Przedszkole Nr 13

Miejskie Przedszkole Nr 13

Tutaj miejsce na baner ze zdjęciem

Lorem ipsum dolor

Akcje społeczne

Misie Ratownisie

W styczniu nasze przedszkole przyłączyło się do akcji zbierania  pluszowych maskotek  po nazwą „Misie Ratownisie”.  Pluszaki rozdawane będą dzieciom poszkodowanym w wypadkach przez Państwową Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe. Serdecznie dziękujemy za okazane zrozumienie i udział.

 

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

20 listopada nasze przedszkole włączyło się w akcję „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”. Ubrane w różne odcienie koloru niebieskiego przedszkolaki wzięły udział w zajęciach dotyczących znajomości dziecięcych praw oraz konieczności ich przestrzegania przez osoby dorosłe. Każda z grup wykonała plakat informujący o jednym z nich. Zebrane w tym dniu przez dzieci nakrętki trafiły na szczytny cel, pomoc choremu chłopcu.

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę

W dniach 12-26 listopada w naszym przedszkolu została przeprowadzona zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy. Dzieci z pomocą rodziców zgromadziły: karmy suche i w puszkach, smakołyki dla psów i kotów, koce. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji. Uczymy w ten sposób dzieci wrażliwości, dobroci i bezinteresownej pomocy.

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-13 13:12przez:
Opublikowano:2021-05-13 13:14przez:
Podmiot udostępniający: Miejskie Przedszkole Nr 13 w Legnicy
Odwiedziny:901

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.