Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Miejskie Przedszkole Nr 13

 

 

Miejskie Przedszkole Nr 13

Miejskie Przedszkole Nr 13

Tutaj miejsce na baner ze zdjęciem

Lorem ipsum dolor

Przedszkole Promujące Zdrowie

Zajęcia w ramach działań prozdrowotnych:

Rehabilitacja ruchowa-to ćwiczenia z użyciem specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego prowadzone indywidualnie i   w małych zespołach.

Gimnastyka korekcyjna-korygowanie własnej sylwetki, wyrabianie nawyku utrzymywania prawidłowej postawy ciała w trakcie ćwiczeń i wszelkich codziennych czynności.

Taniec-dzieci zaznajamiają się z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce uczą się prostych elementów tańca, trudniejszych kroków i choreografii.

Zajęcia z logopedą to nie tylko terapia, ale także profilaktyka. Prowadzone są zajęcia indywidualne oraz grupowe. Obejmują one  usprawnianie aparatu mowy, ćwiczenia oddechowe, czy zabawy z elementami logorytmiki.

Zajęcia z psychologiem wspomagają rozwój umysłowy, emocjonalny i społeczny dzieci, służą rozpoznawaniu przyczyn trudności edukacyjnych oraz wyrównywaniu deficytów rozwojowych. Mają charakter indywidualny i grupowy.   

Zajęcia z pielęgniarką - cyklicznie prowadzone zajęcia podnoszą świadomość dzieci w zakresie dbania o własne zdrowie i higienę.

Światłoterapia - zajęcia działające na takie zmysły; jak: wzrok, słuch, dotyk, czy węch. Dzieci reagując na różne sygnały doskonalą orientację w schemacie własnego ciała i przestrzeni, rozwijają spostrzegawczość oraz pamięć.Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-13 12:19przez:
Opublikowano:2021-05-13 14:02przez:
Podmiot udostępniający: Miejskie Przedszkole Nr 13 w Legnicy
Odwiedziny:792

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.